Metal Line? Vaskkihi viimistlusega sindel? Mis asi see veel on? 

Unistad kuldsest katusest? Aeg on oma unistused reaalsuseks muuta, kuna meie tootevalikusse on lisandunud Tegola Canadese Metal Line sindlid. Tegu on bituumensindlitega, mis on viimistluskihina kaetud kas vase või alumiiniumiga. Ning mis on tõestanud end läbi aastate, olles mitte ainult mitmekülgne ja usaldusväärne, kuid ka erilisi värvilahendusi pakkuv katusekate. Metallkatused on tänu oma vastupidavusele olnud populaarsed läbi ajaloo, ning sellega on tihti kaetud kirikute ning losside katuseid. Täna kasutatakse seda materjali tihti ka elamute ning ärihoonete katustel, pakkudes luksuslikku välimust ning äärmist prestiiži.Metal Line Prestige Compact

on bituumensindel mis on viimistluskihina kaetud vasega. Tänu plaatide suurtele mõõtmetele (100 x 34cm) ning kõrgendatud viimistluskihi efektile, võimaldavad need katta mistahes kuju ning suurusega katuseid. Vask, oma eripära tõttu pideva oksüdatsiooni protsessi all, seega aastatega muutuv värvus on kujunenud üheks selle materjali eriliseks omaduseks.

Metal Line Prestige Ultimetal

on samuti bituumensindel, kuid Ultimetal seeria sindli pealmiseks kihiks on alumiinium. Prestige Ultimetal on innovaatiline metallist plaat, mis pakub uusi ja prestiižseid värvi lahendusi, ning mille eesmärk on ühtlasi täiendada ja laiendada metall katusekatete valikut oma uute tehniliste lahenduste ning laia värvi valikuga. Ultimetal seeria on valmistatud spetsiaalsest alumiiniumsulamist ja muudest väärtuslikest metallidest, mis on kaitstud eelnevalt värvitud pinnakattega, muutes selle eriti vastupidavaks oksüdatsiooni ja korrosiooni suhtes isegi äärmuslikes ilmastikutingimustes. Tegola Ultimetal värvivalikus on – tume hall kiltkivi, kuld, naturaalne hele hall, pronks, punakas-pruun corten ning sinakas verdigris.  Miks just Metal Line? 

  • Lihtne käsitleda – lisaks lihtsale kergele kaalule on Metal Line äärmiselt mitmekülgne, kuna sellega saab katta mis tahes kujuga katuseid, ning isegi seinu!

  • Keskkonna sõbralik – vask on looduslik materjal, ning ei sisalda ohtlikke keemilisi lisandeid, seega teie katus ei tekita kahjulikku mõju teile ega keskkonnale. 

  • Tulekindlus – vask on suuteline taluma üsna kõrgeid temperatuure, ning lisaks soojapidavusele, see materjal ei põle ega soodusta põlemist.

  • Kõrgete + madalate temperatuuride hea taluvus – materjal kannatab hästi temperatuurikõikumisi, ning talub kuni -700 kraadist külma. 

  • Tugevus ja vastupidavus – metal line on äärmiselt vastupidav väliteguritele, ning lisaks pole see materjal soodne koht mikroorganismide kasvuks, seega pole tarvis muretseda sammaldunud katuse pärast. Lisa informatsiooniks helista +372 52 19 599, saada meile kiri info@sindelkatus.ee või loe lähemalt https://www.sindelkatus.ee/metal-line/