MODULO DECORATIVE SOLUTIONS

Modulot peetakse dekoratiivkivi kontseptsiooni üheks loojateks. Aastal 1984 Prantsusmaal sündis ettevõte Modulo, mis on viimase 30 aasta jooksul pidevalt kasutusele võtnud uudseid tehnoloogiaid, et parandada ja täiustada oma algset dekoratiivkivi kontseptsiooni., pakkudes oma klientidele parimaid lahendusi ning parima kvaliteediga tooteid. 

Modulo.png

Tänaseks on Modulost saanud on oma turu liider, ning lisaks sellele, suurim dekoratiivkivi tootja Euroopas. Viimase 30 aasta jooksul on Modulo müünud üle 20 miljoni m2 tipptasemel tooteid.

Modulo ühendab kõige uudsemad tootmisprotsessid parimate materjalidega, et toota kvaliteetseid, kuid samal ajal taskukohaseid tooteid. Olles erakordselt lihtsasti paigaldatav on Modulo dekoratiivkividest on saanud universaalne toode, mis pakub hulgaliselt disaini lahendusi ning on eelistatud nii professionaalide kui ka DIY (isetegijate) hulgas.

Modulo tutvustas Euroopas esimest korda dekoratiivkivi, mis tuli koos paigalduskomplektiga, koosnedes kõigist vajalikest komponentidest, nii et kivi oleks lihtne paigaldada nii sise- kui ka väliseinale ilma professionaalse paigaldaja või müürsepa abita. 

See paigalduskontseptsioon on nüüdseks saanud standardiks dekoratiivkivi turul kogu maailmas. Kuid Modulo toodete autentsus ja kvaliteet on see, mis eristab neid teistest ettevõtetest ja mis on andnud Modulole oma hea maine ning edu.

 

Loe rohkem firma enda kodulehelt.