Owens Corning TruDefinition Duration eripärad

Heal ning suurepärasel sindlil on vahe, ning Owens Corning on vaieldamatult üks innovaatilisemaid bituumensindlite tootjaid turul. Lisaks töötab Owens Corning pidevalt oma toodete täiustamise kallal, garanteerides vaid parimat oma klientidele. Selles postituses tutvustame teile mõningaid Owens Corning TruDefinition Duration seeria sindlite pakutavaid lahendusi: 

Surenail tehnoloogia

Selle tehnoloogia abil on iga Duration seeria sindlisse sisseehitatud tugevus ning vastupidavus, kõik tänu unikaalsele fiiberklaasist kangale naelutuspiirkonnas. Lisaks on SureNail tehnoloogia ainulaadne ning eksklusiivne vaid Owens Corning sindlitele.  

Läbimurre disainis

TruDefinition Duration seeria bituumensindlid sisaldavad tugevduskangast, mis tagab katuse paigaldamisel püsivalt ühtlase kinnituse. Lisaks sellele on naelutusala alati täpselt märgistatud, seega pole vaja muretseda valesti paigutatud naelte pärast.  

Kolmekihiline kaitse

Ainulaadne kolmekihiline tugevdus toimib, kui klaasfiiberriie asetub sindlite lamineeritud kihile, tekitades tugeva kinnitusjõu ja luues Owens Corning’ule kohaselt selle kolmekihilise kaitse. Bituumensindlite kolmekihilisel kattumisel on ühise liitekoha paksuseks ligi 2cm. 

Suurepärane Liimuv Toime

Spetsiaalse koostisega laiad liimiribad hoiavad sindlite kihid lamineerituna kindlalt koos. Seega pole tarvis muretseda nihkuvate sindlite pärast. Laboris sooritatud testides selgus, et Owens Corning TruDefinition Duration sindlid on lausa 2.korda tugevamad ning vastupidavamad kui mõningad teised turul olevad tooted. 

Erakordne vastupidavus tuulele

Tööstuse esimene bituumensindel, mille vastupidavuse kuni 210 km/h tuulele garanteerib ainult 4 naela kinnitus. Väiksem nõutav naelte arv vähendab pinna läbistusi. Ning täiustatud tõmbekindlus, garanteerib et sindlid püsivad teie katusel iga ilmaga.