8 kohta kus kasutada MODULO dekoratiivkive

Dekoratiivkivid on muutumas järjest populaarsemaks valikuks nii kodudes kui ka avalikes kohtades, nagu näiteks kohvikutes, kaubanduskeskustes, kontorites jne. Modulo pakub dekoratiivkive erinevates stiilides, toonides ja suurustes, varieerudes nii robustsemate välimusega kividest kuni õhulisemateni. Seega nende toodete hulgast leiab midagi igale maitsele ja igale ruumile. Järgnevas listis oleme välja toonud mõned enda lemmikud ning huvitavad lahendused.

  • Fassaad – Modulo sise-väliskivid ei karda temperatuurikõikumisi, seega sobivad ideaalselt meie Eesti kliimasse. Fassaadikivina pakuvad Modulo tooted uskumatult ilusat ning peent lõpptulemust. Lisaks sellele võimaldab Modulo tänu oma laiale tootevalikule võimalikult palju originaalseid lahendusi.  

  • Aed – Dekoratiivkivi võib ka kasutada osaliselt aedadel või müüridel. Kindlasti ei arva me, et peaksite terve oma aia dekoratiivkiviga katma. Vaid pigem kasutama seda kui vahendina millega rõhutada ja tuua esile oma majaesine. Ning muidugi ka silma paista teiste majade seast. 

  • Väliköök – Dekoratiivkivi väliköögis, pitsaahju või isegi lõkkeplatsi ümber toob teie aeda viimistletud ning ühtse mulje. Lisaks ei karda MODULO dekoratiivkivid ultraviolettkiirgust, seega säilitavad nad ka otsese päikesevalguse käes oma värvitooni.

  • Kamina ümbrus – Kui teile meeldib see klassikaline kivi ümber kamina välimus, kuid otsite modernsemat lahendust. Siis miks mitte laiendada dekoratiivkivi ka kamina ümbrusest edasi, muutes sellest omaette huvitava aktsentseina. Mis lisab ruumile modernsust ja aitab siduda erinevaid elemente omavahel ühtseks tervikuks.

  • Saunakerise ümber/taga – Ilmselt on tavaline tellis või mõni igav kivi üsna populaarne valik saunakerise juures, kuid tänu Modulo laiale tootevalikule on valikus palju rohkem eri suuruses kui ka toonis variante. Lisaks on Modulo sise-väliskivid tulekindlad, ehk ruumis toimuva tulekahju korral ei sütti. 

  • Köögi tööpinna tagasein -  Kergesti puhastatavad ning tulekindlad Modulo dekoratiivkivid pakuvad mitte ainult ergonoomilist lahendust, vaid on ka äärmiselt efektse välimusega. Muutes teie köögi kindlasti omapärasemaks ning iseloomulikumaks. Lisaks pakume ka dekoratiivkivi plaatidele kaitsevahendit, mis lisab neile tugevama vee- ja õlikindla kaitse, muutes plekkide ja toidupritsmete eemalduse veelgi lihtsamaks.

  • Aktsent sein magamistoas – Dekoratiivkivi sein magamistoas on efektne, ning kindlasti ootamatu lahendus, mis lisab ruumile visuaalset eripära. Kuna kivi on universaalne materjal, pakub ta ruumile turvalisuse ning mugavustunnet. Lisaks on tegu keskkonnasõbraliku materjaliga, mis sobib nii lastetubadesse kui ka allergikute ja astmaatikute tubadesse.

  • Vannituba – Igavate valgete keraamiliste plaatide aeg vannitubades on lõppemas. Üha enam tuuakse vannitubadesse rohkem värvi ja omapära, ning Modulo dekoratiivkivid on selleks ideaalsed. Kivide tekstuur lisab luksuslikku ilmet ning pakub võrratut kontrasti enamasti siledate vannitoa pindade vahel. 

See list võiks ilmselt olla küll lõputu, kuid otsustasime välja tuua enda lemmikuimad lahendused. Tänapäevane dekoratiivkivi on viimistlusmaterjal millega on lihtne ja taskukohane ülendada oma kodu sisekujundust ning üldmuljet. Modulo 2019 aasta kataloogi leiate siit.