Uue toote StopMoss tutvustus

Selle nädalases postituses tutvustame teile uut toodet, milleks on StopMoss vaskriba, mis on pikaajaline ning efektiivne lahendus teie katuse kaitseks. StopMoss katusekaitse on 100% ohutu inimestele ja keskkonnale. Toode on valmistatud 99,9% puhtast vasest ning lisaks sellele pikendab StopMoss kõvasti teie katuse eluiga ja säilitab selle esialgse välimuse.


StopMoss kaitseb teie katust…

Aidates kõrvaldada nii sambla, samblike kui ka hallituste teie katuselt. Säilitades uue katuse välimuse või parandades vana väljanägemist, eemaldades mustad triibud ja plekid. Ning parim osa on see, et tegu on pikaajalise investeeringuga, kuna selle toote kasutusiga piiramatu! 

Puhas toode

Lisaks ei sisalda see toode erinevaid kemikaale, kuna selle efektiivsus toimib lihtsa ning loomuliku vee ja vase vahelise koostoime tehnoloogial. Mille tulemusena vabanevad vasest ioonid mis takistavad taimestiku ilmumist katuse plaatidele. 

Kuidas see toimib?

Metallriba suurenenud kontaktiaeg veega saavutatakse erilise perforatsiooniga vasest ribal, mis parandab ioonide vabastamise reaktsiooni. Lisaks kõigele sellele on toodet lihtne paigaldada nii valmis kui ka alles valmivale katusele, metallriba asetatakse paigale ja fikseeritakse katuseharjast lugedes esimese sindli alla. 

StopMoss pakis on 15 vaskriba + 45 vaskkattega naela paigalduseks, ühe riba mõõtmed on 1000 x 111 x 10mm ning meetri hind €17,50. StopMoss on nüüd meil värskelt laos olemas, seega kirjuta info@sindelkatus.ee või helista meile +372 521 9599 ning vajadusel küsi julgesti lisa informatsiooni.