Vana eterniitkatuse renoveerimis lugu

Täna vaatame tagasi ühele järjekordsele meie renoveeritud vanale eterniitkatusele. Kuna valides meie katusemeistrid ja meie tooted, lubame et teie katuse vahetus on lihtne, peavalu vaba ning efektiivne.

Algselt oli tegu vana ning väsinud eterniitkatusega, mille all oli varasemast ajast puitlaast. Tegemist oli vana katusega, mis ootas väga uuenduskuuri, et sobida juba varasemalt restaureeritud kauni fassaadiga. 

Esmalt eemaldasime eterniidi ja selle all peitunud puitlaastu ning ehitasime valmis ülemise katuseosa. Seejärel ehitasime katusele tuulutuse distantsliistu näol, ning sellele paigaldasime roovituse, millele seejärel kinnitasime OSB-plaadi ja neelumaterjali Weatherlock Matt. Ning lõpuks kliendi valitud Owens Corning Duration TruDefinition seeria bituumensindlitoonis ‘Desert Tan’.

Duration TruDefinition sindlid on saadaval populaarsetes värvides, koos julgete elavate ja täiendavate varjunditega suuremaks dimensiooniks. Lisaks pakub Owens Corning limiteeritud eluaegset garantiid, 210 km/h tuulele vastupidavust ja limiteeritud sammaldumisvastast garantiid. Loe lisaks https://www.sindelkatus.ee/duration

Kui sul või mõnel sinu tuttaval on katus, mida katab endiselt vana ja väsinud eterniit, mis ehk talvel järjekordselt läbi laskis või sügistuultes vigastada sai ja vajab meeleheitlikult vahetust. Võta meiega ühendust, kuna meil on bituumensindlite paigalduskogemus aastast 1997, ning meie töö on alati kiire ja korralik. 

Ehk mida sa ootad? Kirjuta meile info@sindelkatus.eevõi helista +372 52 19 599 ning renoveerime Teie vana ja väsinud katuse või paneme täiesti uhiuue!