Eelmise aasta populaarseimad MODULO tooted

Tutvustame teile meie eelmise aasta kõige müüdumaid MODULO tooteid. Eestis olid nendeks toodeteks Brasilia Arctic, Broadway ja Coral Grey dekoratiivkivid. Meie Eesti kliendid kipuvad üldiselt eelistama pigem ühe värvilisi ja mahedamate toonidega dekoratiivkivisid. Samal ajal, kui ülejäänud Euroopas eelistatakse julgemate värvilahenduste ja värvi kombinatsioonidega tooteid. 

Hetkel on Homer e-ehituspoes ligi -40% allahindlused meie MODULO dekoratiivkividele Brasilia Arctic ja Brasilia Atlantic. Kui oled juba kaua unistanud dekoratiivkivi seinast oma kodus, siis ära maga maha võimalust, et osta vajaminevad materjalid parima hinnaga.

Brasilia Arctic

on arktilisi liustikke peegeldav dekoratiivkivi mis on sama lummav kui aasta esimene lumi. Üksikud kreemjad aktsent kivid aitavad pehmendada selle muidu külma tooni üldmuljet.

Broadway

ebaühtlane kare pind, naturaalne välimus ning kulunud ääred pakuvad huvi nii visuaalselt kui ka struktuurselt, olles midagi enamat kui tavaline tellis.

coral-grey-s2-1200x1200_1.jpg

Coral Grey

on representatsioon klassikalisest terashallist elegantsist. See rikkalik värv ning ainulaadne profiil garanteerivad kadedad naabrid!

Lisaks vanadele klassikutele on meie tootevalikusse saabumas uusi põnevaid tooteid MODULO 2019 aasta kataloogist. Hetkel on saabumas dekoratiivkivid Stackstone Charme ning Wood Reclaimed Woodie, mis on üsna eriline ning ainulaadne, kuna tegemist on dekoratiivkiviga mis on töödeldud nii, et see näeb välja kui puit. Seega on mida oodata! Lisaks saab eritellimusena tellida ka teisi tooteid MODULO 2019 aasta kataloogist, kuid eritellimustel on tarneaeg kuni 3 kuud. Aga kõik ülejäänud tooted, mis on üleval meie kodulehel on üldiselt alati laos kohe olemas.