Eesti Ehitab 2019

Täna avati Tallinnas, Näituste Messikeskuses Eesti suurim ehitusmess Eesti Ehitab 2019. Ning nagu iga aasta kombeks oleme ka meie kohal, et lähedalt näidata ja tutvustada meie esmaklassilisi tooteid. 

Oleme välja pannud Tegola Metal Line katusekattematerjalid, mida kõik saavad oma silmade ja kätega uudistama tulla. Samuti on meil väljas ka Owens Corningu TruDefinition Duration seeria, millel on aprillikuus -20% allahindlus seoses ehitusmessiga. Kvaliteetsed Wirplast ventilatsiooni läbiviigud, mis on meil saadaval igale katusetüübile. 

Kohal on ka MODULO dekoratiivkivid, ning esindatud easyfix, mille paigaldamine on äärmiselt lihtne. Easyfix dekoratiivkividel on taga kahepoolne teip, mis võimaldab äärmiselt kerge ja lihtsa paigalduse, millega saab igaüks ka ise kodus hakkama. Ning loomulikult on kohal ka MODULO 2019 värskest kataloogist Signature Line uhiuus puiduimitatsiooniga dekoratiivkivi. 

Seega on kindlasti mida vaatada ja uudistada! Tule 3-6.aprillil meile Eesti Näituste Messikeskusesse, Pirita Tee 28 külla, ootame teid boksis C-09! Lisaks läheb loosi ka 3m2 MODULO dekoratiivkivi ‘Chamonix’, ehk tule ja pane enda nimi kindlasti loosirattasse!

Kohtume messil!