Two Chicks And A Hammer

Mis on sinu lemmik värv? Olenemata sellest, mis värviga tegu on, on ilmselt võimalik oma kodu katus kujundada viisil ning toonis, mis väljendab just sinu isiklikku stiili, lisades omapärasust ja võimalust teistest majadest oma kodutänaval eristuda. 

Owens Corningu bituumensindlid teevad võimalikuks selle, et sinu kodu katus oleks täpselt sellistes toonides nagu sina soovid, samal ajal korreleerudes maja teiste detailidega ning värvigammaga. 

Two Chicks and a Hammer, on ema-tütre disaini duo, kes inspireerivad iga nädal vaatajaid oma renoveeritud majadega. Karen ja Mina kasutavad Owens Corning Duration TruDefinition bituumensindleid majade transformeerumistes, ning ka oma isiklikel projektidel. 

Owens Corning ning Two Chicks and a Hammer on koostöös väljatöötanud uue funktsiooni millega saab igaüks oma unistuste mood board’i luua. Mood board’i või siis Eesti keeles kollaaž on ühtne kogu inspiratsiooni pakkuvatest elementidest, edastades disainis valitud esteetikat, stiili ning konteksti. Kolm suurt põhikomponenti sinu unistuste maja või kodu kollaažis on katus, fassaad ning aktsendid (värvid või detailid). Kuid kõik ülejäänud komponendid mida lisada on sinu enda otsustada.

Lisa informatsiooni ja inspiratsiooni leiad siit, ning mis muud, kui loo enda unistuste mood board ning jaga seda meiega meie Facebooki lehel.