Mis asi katuse läbiviik täpsemalt on?

Olete kunagi mõelnud, et mis need mustad või värvilised katusest väljaulatuvad torud täpsemalt on? Ei mitte korstnad, need teised torud. Mis on nende eesmärk? Milleks neid vaja on? Ja kas üldse on? Teeme asjad selgeks. 

Läbiviigud igale katusele...

Meie pakutavad kvaliteetsed Wirplast ventilatsiooni läbviigud on saadaval igale katusetüübile – bituumensindel, siledapinnalistele, plekk- ja teraskivi, kivi ning lamekatustele; läbimõõtudega 110, 125 ja 150mm.

Meie tootevalik on äärmiselt lai, valikus on 8 eri värvitooni soojustatud, soojustamata, tuulega pöörlevad, mootoriga, päikesepaneeli läbiviigud, antenniläbiviigud, ventilatsioonikarbid, ning lamekatuse ventilatsioonid.

Katuseventilatsiooni põhieesmärk on õhutada isolatsioonimaterjale, et ei tekiks antud piirkonda niiskust, pikendades konstruktsiooni eluiga. Wirplast katuseläbiviigud on esteetilise välimusega, vastupidavad ning eelkõige mõistliku hinnaga. Lisaks on kõikidel läbiviikudel lihtsasti reguleeritav kaldenurk (5°-45°) ja efektiivseks paigalduseks sisse ehitatud vesilood.

Läbiviikude 1-2-3...

Lisaks ventilatsiooni läbiviikudele pakume läbiviike ka kanalisatsiooni, antennide, kaablite ja mis tahes muu läbi katusekatte viimiseks. Järgnev on väike meelespea, mis on on meie pakutavate erinevate läbiviikude põhi ülesanded.

Ventilatsiooni läbiviigud– tagavad õhuvahetuse ruumides, kaitsevad hoonet seente moodustumise eest, vähendavad niiskust, ning pikendavad konstruktsiooni eluiga. 

Lameventilatsioon– tagab katusekonstruktsiooni ventilatsiooni.

Antenni läbiviigud– tagavad lihtsa, kiire ning usaldusväärse katuseantennide paigaldamise ja erineva mõõduga torude hermeetilise sulgemise. 

Päikesepaneelide ühendused– tagavad kiire, kerge ja usaldusväärse katuse päikesepaneelide ja erineva mõõduga kaablite paigaldamise. 

Kanalisatsiooni läbiviigud– eemaldavad kanalisatsiooni torustikest ebameeldivaid lõhnu, säilitades kodus värske õhu. Wirplastist...

Wirplast on Poolas asutatud laia tootevalikuga pereettevõte, mis alates 1994. aastast pakub kõrgekvaliteetseid katuseventilatsioonisüsteeme ja katusetarvikuid kõikidele katuse tüüpidele. Ettevõtte eesmärgiks on kõrge tootmiskvaliteet, lai tootevalik, esteetiline välimus, konkurentsivõimelised hinnad ja tellimuste õigeaegne täitmine. Julgeme väita, et meie põhimõtted Sindelkatuse OÜ’s ühtivad Wirplast eesmärkidega, seega miks mitte visata pilk peale meie laiale Wirplast tootevalikule – https://www.sindelkatus.ee/sindelkatustele/ning toetada mitte ainult ühte pereettevõttet, vaid lausa kahte!