Katuseharja ventilatsioon rullis:

VentSure® Rigid Roll on sindlite peale paigaldatav madalaprofiilne jäik katuseharja ventilatsioon rullis, mis niiskuskaitsemembraaniga tagab ilmastikukindluse. 

Rulli pikkus 6 jm. Rulli on lihtne käsitleda ja paigaldada 
Võib paigaldada naelapüstoliga – talub mehhaanilist paigaldamist. Valmistatud patendeeritud vastupidavast plastikust. Tulemus – madal profiil ja ühtlaselt nägus katusehari. Sobib peaaegu kõigile kaldenurkadele alates 18 kraadi.

Owens Corning neelumaterjal, WeatherLock® Mat:
WeatherLock® Mat veekindel aluskate võimaldab ülimat katusepinna kaitset sinu kodule. See aitab vältida kahjustusi, mida tekitab külma/sula ringlus, hoovihmad ja normaalne veejooks, mis tekib neelude, ventilatsioonide, korstende ja katuseakende alal. WeatherLock® Mat on ideaalne täitma kõikki aluskatte funktsioone, kaasaarvatud räästad ja viilud, seda selle patenteeritud disaini pärast, mis on polümeerkattega. 40% kergem kui konkureerivad tooted. Spetsiaalselt disainitud veekindel aluskate.

OSB PLAAT:

Katuse aluspinnaks 10mm-12 mm (Oriented Strand Board) – (tõlkes - orienteeritud lameda laastuga plaat) on materjal, mida valmistatakse suuremate puitlaastude kokkupressimise teel kõrge rõhu ja temperatuuri juures. Siduvaineks on veekindel fenoolkarbamiidformaldehüüdvaik. Füüsikaliste omaduste poolest sarnaneb OSB plaat kõige enam vineeriga.  Materjal on ökoloogiline ja loodusesõbralik.